W trudnościach odwołuj się do rozumu.
Adhibe rationem difficultatibus.

(Seneka Młodszy)

O nas

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Majka prowadzona jest przez radcę prawnego Marcina Majkę. Prawnicy Kancelarii, jak również osoby współpracujące z Kancelarią posiadają wiedzę prawniczą oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i jednostek administracji publicznej. Naszą pracę charakteryzuje rzetelność, sumienność oraz dyspozycyjność. Umiejętności i doświadczenie wspólników Kancelarii  gwarantują uzyskanie przez Klienta optymalnych rozwiązań nawet skomplikowanych zagadnień w ramach świadczonej przez Kancelarię pomocy prawnej.

Radca Prawny Marcin Majka - ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Jest absolwentem Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. W latach 2007 – 2011 r. pogłębiał doświadczenie zawodowe współpracując z kancelariami prawnymi działającymi na terenie Wrocławia oraz Warszawy, jak również pracując w jednostce administracji publicznej.

Zajmuje się sprawami z zakresu prawa spadkowego, administracyjnego, farmaceutycznego. Specjalizuje się również w prowadzeniu sporów sądowych. W obszarze jego zainteresowań znajduje się także prawo cywilne, prawo handlowe oraz gospodarcze. Prowadzi bieżącą obsługę firm działających w branży budowlanej, finansowej oraz  transportowej. Brał udział w wielu pozytywnie zakończonych sporach sądowych.